• et
  • en
  • ru
  • fi
  • lv

360° kino // Hetkel suletud!


Avatud R 16-21
L-P 12-21

Avatud R 16-21
L-P 12-21

Tule filmi keskele ja koge Sind igast küljest ümbritsevat kinoelamust!


NB! Kinod on hetkel suletud!


360⁰ kinos istud vaatajana 3D-prillidega saali keskel ja Sind ümbritseb ringikujuline sein, mis ongi üks suur ekraan. Spetsiaalselt selle kino jaoks loodud filmid pakuvad kauneid ja võimsaid loodusvaateid ning ulmefantaasiaid, mis loovad ringikujulises auditooriumis ehedaima elamuse.

Kuni 25 külastajat mahutavas kinosaalis algavad seansid iga veerandtunni järel. Kinopileteid saab osta veebilehelt, meie keskuse kassast või kingipoest. 

Dinosauruste maailm

 

Siin filmis kihutame merel, vee all ja maa peal, et kohtuda erinevate dinosauruste ja muude elukatega – see suur seiklus pakub elamuse kõigile, eriti lastele.

Mesilaste muusikal

 

Viime Sind värvikale teekonnale koos mesilastega üle mere ja läbi metsa, kus kohtame mitmeid muusikalisi etteasteid.

Ninja

 

Ühine ninjadega, et päästa Kuldne Kurg võimsa Shoguni haardest. Kas hea suudab võita kurja ja teid saadab edu vastu kõiki ootusi!?

Poseidon*

 

Vaata maailma läbi pingviini silmade ja järgne talle maagilisse veealusesse maailma. Kui merel möllab torm, kohtud merede valitseja Poseidonga. Kas ta suudab veel olukorda päästa?

*film on inglise keeles!

Tuba (õudusfilm)

 

Kas oled piisavalt vapper, et siseneda siia tuppa!? See õudusfilm urgitseb alateadvuses, tuues esile kõik jubedad mälestused ja vanad hirmud.

Filmide valik on eeltoodust suurem ja laieneb – küsi valikut kohapeal!

Super Skyparki 360-kraadise 4D kino on loonud Itaalia firma Moviemex3D, kes on tuntud oma pühendumuse ja tehnoloogilisi piire kompavate lahenduste poolest.

Tutvu ka meie interaktiivse 7D kinoga, kus saad ise filmi käiku sekkuda:

7D filmid on hetkel 5D filmid, mängurelvad ei ole kasutusel!

7D kino

Kokku: 0