• et
  • en
  • ru
  • fi
  • lv

Super Skypark toetab

Super Skypark väärtustab mängurõõmu ja aktiivset lapsepõlve. Seetõttu toetame koolisporti ja oleme abiks haigetele lastele.

Super Skyparki Võrkpalli Kooliliiga

Võrkpalli Kooliliiga on üleriiklik võistlussari, kus osaleb üle 200 kooli kokku enam kui 7000 õpilasega. Novembris algava hooaja võitja selgub kevadeks.

Kooliliiga toimib maakondades/linnades tegutsevate koolispordi ühenduste, EKSL ja Eesti Võrkpalli Liidu ühisprojektina võrkpalli arendamiseks põhikooli tasandil. Liigas osalevad 6.-9. klasside õpilased üle Eesti ja selgitatakse 15 maakonna ja 5 linna ( Tallinn, Tartu, Narva, Kohtla-Järve, Pärnu) paremad koolide võistkonnad.

Kooliliiga võistluseid korraldab Eesti Võrkpalliliit koostöös koolispordiliiduga. Lisainfo, registreerimine ja võistluste graafik: www.volley.ee/koolivorkpall

 

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit ja Pardiralli

Super Skypark toetab Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liitu (EVLVL) igakuise tegevustoetusega ning on ka liidu korraldatava igaaastase heategevusliku Pardiralli peatoetaja. 2019.a. Pardirallil osales juba 15 tuhat vanniparti.

Lisainfo: www.pardiralli.ee

 

 

 

 

 

 

Minu Unistuste Päev

Heategevusfondi vabatahtlikud pakuvad pikalt haiglaravil olnud lastele positiivseid emotsioone ja üllatusi täis päevi, mis tihti toimuvad Super Skyparki batuutidel või Skywheel of Tallinn vaaterattal.

Lisainfo: www.minuunistustepaev.ee