• et
  • en
  • ru
  • fi
  • lv

Tingimused

RENDITINGIMUSED

Standardpakett sisaldab peotoa renti ja Batuudi- ja mängukeskuse ala 15 pääset (9 tuba) või 20 pääset (8 tuba, millest kahte tuba on võimalik liigendatava seinaga teha üheks suureks ruumiks, mahutades ligi 60-70 inimest).

Juhul, kui peol osaleb rohkem külalisi, kes soovivad kasutada atraktsioone, saab osta lisapileti hinnaga 6€ / inimene. Külalistele (üldjuhul lastevanematele), kes ise atraktsioone ei kasuta, on sissepääs “saatja käepaela” alusel tasuta.

Batuudi- ja mängukeskuse pääse tagab peo jooksul sissepääsu alale ja atraktsioonide kasutamise Super Skypark Batuudi- ja mängukeskuses. Juhime tähelepanu sellele, et atraktsioonide kasutamine on lubatud vaid libisemisvastase kummitallaga batuudisokkides/sussides. Kui endal ei ole sobivaid sokke/susse kaasas, siis on neid võimalik osta kohapealt. Alal on ka mõningaid tasulisi atraktsioone, mida saab kasutada euromüntidega 0,20€ / 0,50€ / 1€.

Peotoa hind sisaldab peotoa kasutamise võimalust vastavalt eelnevalt broneeritud ajale, kokku on võimalik viibida Batuudi- ja mängukeskuse alal aktiveeritud käepaelaga kuni 3h. Peotoa ettevalmistus- ja koristusaeg on 15 minutit, peo kestus 2,5h. Peo lõppedes palume tuba koristada ning õigeaegselt vabastada, et Super Skypark tiim saaks toa järgmiseks peoks kenasti ette valmistada.

Peol tarbitavad toidud ja joogid võivad külastajad peotuppa kaasa võtta. Peotoast toiduga väljumine ei ole lubatud, et tagada Taevapark OÜ vara korrashoid. Taevapark OÜ-l on õigus nõuda kahju täies ulatuses hüvitamist, eelkõige toiduga kahjustatud vara taastamise väärtuses.

Peotubade juurde kuulub mõlemal korrusel üks abiköök külmkapi, valamute, mikrolaineahju ja veekeetjaga ning seal asuvad peotubades kasutamiseks vajalikud vaasid, kausid, kandikud, tordilabidad ja -noad, morsikannud. Palume kõik kasutatud nõud enda järel puhtaks pesta ning asetada kohta, kust nõud peo alguses võeti.

Palume külalistel keskuses mitte viibida paljajalu. Atraktsioone kasutavatel külalistel tuleb kanda Batuudi- ja mängukeskuse alal kummitallaga sokke või libisemisvastase tallaga võimlemis-susse (et vältida libisemisohtu); atraktsioone mittekasutavatel külalistel (st saatjapiletiga) on lubatud alal viibida ka tavalistes sokkides/sukkades.

Välisriided ja -jalanõud palume peotuppa kaasa võtta – selleks on igas toas olemas riidenagid ja jalanõurestid.

Taevapark OÜ ei osuta lapsehoiu teenust. Lapsed on lapsevanema või peotoa broneerinud isiku vastutusel, kaasa arvatud juhul, kui peo viib läbi peojuht. Turvalisuse tagamiseks palume lapsevanematel jälgida kõigi oma peol viibivate laste tegevust.

Peotubasid on võimalik broneerida kuni 3 kuud ette.

Edukal broneerimisel saadetakse broneeringu jooksul sisestatud e-posti aadressile automaatne broneeringu kinnitus. Juhul, kui e-kirja ei tule, palume kindlasti Super Skypark keskusega koheselt ühendust võtta telli@superskypark.ee või helistada +372 5690 7771.

TASUMISTINGIMUSED

Peotoa rendisumma suurus sõltub renditavast peotoast ja peo toimumise nädalapäevast.

Broneeringut teostades saate valida, kas tasute vaid peotoa rendi ettemaksu (35 EUR) või koheselt kogu rendisumma. Tasudes renditasu ettemaksu, tuleb ülejäänud renditasu maksta Super Skypark keskuses kohapeal vahetult enne pidu, kas sularahas või pangakaardiga.

Broneeringus tellitud teiste teenuste (toitlustus, lisateenused) eest tuleb koheselt broneerimiskeskkonnas tasuda kogu summa.

Peotoa kehtivat broneeringut on võimalik tühistada / muuta kuupäeva broneeringu kinnituskirjas oleva tühistamislingi kaudu või kirjutades telli@superskypark.ee.

Juhul, kui peotoa broneerija tühistab peotoa broneeringu vähemalt 14 kalendripäeva enne planeeritud sündmust (peo toimumisaega), on võimalik tasutud summa täies ulatuses tagasi saada. Raha tagasimakse soovist tuleb teada anda e-postile: telli@superskypark.ee (pealkiri: tagasimakse; sisu: tellimuse nr ning lisada maksekorraldus).

Juhul, kui peotoa broneeringu tühistamine toimub vähem kui 14 kalendripäeva enne sündmuse algust (peo toimumisaega), jääb peotoa broneeringu (sh lisateenuste) eest tasutud summa deposiiti, mida on võimalik kasutada uue peotoa broneerimiseks. Uus broneeritud pidu peab toimuma kuni 1 (ühe) aasta jooksul alates broneeringu toimuma pidamise kuupäevast.

Juhul, kui toitlustuse tühistamine toimub 72 tundi enne pidu, on võimalik tasutud summa täies mahus tagasi saada. Raha tagasimakse soovist tuleb teada anda e-postile: telli@superskypark.ee (pealkiri: tagasimakse; sisu: tellimuse nr ning lisada maksekorraldus). Kui toitlustuse tühistamine toimub vähem kui 72 tundi enne pidu, on võimalik tulla tellitud toidule kokkulepitud ajal järgi või jääb tasutud summa deposiiti, mida on võimalik kasutada uue peotoa broneerimisel. Uus broneeritud pidu peab toimuma kuni 1 (ühe) aasta jooksul alates broneeringu toimuma pidamise kuupäevast.

Erilahenduste- ja soovide korral seoses peotoa tühistamise ja/või kuupäeva muutmise, deposiidi kasutamise jms palume kirjutada telli@superskypark.ee!

Tuba broneerima