• et
  • en
  • ru
  • fi
  • lv

Tingimused

RENDITINGIMUSED

Standardpakett sisaldab peotoa renti ja Batuudi- ja mängukeskuse ala 15 pääset (9 tuba) või 20 pääset (8 tuba, millest kahte tuba on võimalik liigendatava seinaga teha üheks suureks ruumiks, mahutades ligi 60-70 inimest)

Juhul, kui peol osaleb rohkem külalisi, kes soovivad kasutada atraktsioone, saab osta lisapileti hinnaga 5€ / inimene. Külalistele (üldjuhul lastevanematele), kes ise atraktsioone ei kasuta, on sissepääs “saatja käepaela” alusel tasuta.

Batuudi- ja mängukeskuse pääse tagab peo jooksul sissepääsu alale ja atraktsioonide kasutamise Super Skypark Batuudi- ja mängukeskuses. Alal on ka mõningaid tasulisi atraktsioone, mida saab kasutada euromüntidega 0,20€ / 0,50€ / 1€.

Peotoa hind sisaldab peotoa kasutamise võimalust vastavalt eelnevalt broneeritud ajale, kokku on võimalik viibida Batuudi- ja mängukeskuse alal aktiveeritud käepaelaga kuni 3h. Peotoa ettevalmistus- ja koristusaeg on 15 minutit, peo kestus 2,5h. Peo lõppedes palume tuba koristada ning õigeaegselt vabastada, et Super Skypark tiim saaks toa järgmiseks peoks kenasti ette valmistada.

Peol tarbitavad toidud ja joogid võivad külastajad peotuppa kaasa võtta. Peotoast toiduga väljumine ei ole lubatud, et tagada Taevapark OÜ vara korrashoid. Taevapark OÜ-l on õigus nõuda kahju täies ulatuses hüvitamist, eelkõige toiduga kahjustatud vara taastamise väärtuses.

Peotubade juurde kuulub mõlemal korrusel üks abiköök külmkapi, valamute, mikrolaineahju ja veekeetjaga ning seal asuvad peotubades kasutamiseks vajalikud vaasid, kausid, kandikud, tordilabidad ja -noad, morsikannud. Palume kõik kasutatud nõud enda järel puhtaks pesta ning asetada kohta, kust nõud peo alguses võeti.

Soovitame külalistel viibida Batuudi- ja mängukeskuse alal kummitallaga sokkides, sileda või kummitallaga sisejalanõudes või paljajalu, et vältida libisemisohtu.

Välisriided ja -jalanõud palume peotuppa kaasa võtta – selleks on igas toas olemas riidenagid ja jalanõurestid.

Taevapark OÜ ei osuta lapsehoiu teenust. Lapsed on lapsevanema või peotoa broneerinud isiku vastutusel, kaasa arvatud juhul, kui peo viib läbi peojuht. Turvalisuse tagamiseks palume lapsevanematel jälgida kõigi oma peol viibivate laste tegevust.

Peotubasid on võimalik broneerida kuni 3 kuud ette.

Edukal broneerimisel saadetakse broneeringu jooksul sisestatud e-posti aadressile automaatne broneeringu kinnitus. Juhul, kui e-kirja ei tule, palume kindlasti Super Skypark keskusega koheselt ühendust võtta telli@superskypark.ee või helistada +372 5690 7771.

 

TASUMISTINGIMUSED

Rendisumma suurus sõltub renditavast peotoast ja peo toimumise nädalapäevast.

Broneeringut teostades saate valida, kas tasute vaid peotoa rendi ettemaksu (35 EUR) või koheselt kogu rendisumma. Tasudes renditasu ettemaksu, on võimalik ülejäänud renditasu maksta Super Skypark keskuses kohapeal, kas sularahas või pangakaardiga.

Broneeringus tellitud teiste teenuste (lisateenused) eest tuleb koheselt tasuda kogu summa.

Broneeringu eest on võimalik tasuda ülekandega vähemalt 3 kalendripäeva jooksul alates broneeringu tegemisest. Taevapark OÜ pangarekvisiidid kuvatakse broneeringu kinnituses, mis saadetakse broneeringus sisestatud e-postile.

Juhul, kui ülekandega tasumisel makse ei laeku 3 kalendripäeva jooksul (72 tundi alates broneeringu teostamisest), kaasaarvatud puhkepäevad ning riiklikud pühad, kustub broneering automaatselt.

Ülekandega ei saa broneeringut teostada juhul, kui broneeringu tegemisest kuni sündmuse toimumiseni on vähem kui 7 kalendripäeva.

Peotoa broneeringut on võimalik tühistada broneeringu kinnituskirjas oleva tühistamise lingi kaudu.

Juhul, kui külaline tühistab peotoa broneeringu 14 kalendripäeva enne planeeritud sündmust, on võimalik  tasutud summa täies ulatuses tagasi saada. Raha tagasimakse soovist tuleb teada anda e-postile: telli@superskypark.ee (pealkiri: tagasimakse; sisu: tellimuse nr ning lisada maksekorraldus).

Juhul, kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 14 kalendripäeva enne sündmuse algust, jääb tasutud summa deposiiti, mida on võimalik kasutada uue peotoa broneerimiseks. Uus broneeritud pidu peab toimuma kuni 1 (ühe) aasta jooksul alates broneeringu toimuma pidamise kuupäevast. Erilahenduste- ja soovide korral palume kirjutada telli@superskypark.ee.

Juhul, kui toitlustuse tühistamine toimub 72 tundi enne pidu, on võimalik tasutud summa tagasi saada. Palun saatke maksekorraldus e-postile: telli@superskypark.ee.

Tuba broneerima