• et
 • en
 • ru
 • fi
 • lv

Palun tutvu meie tingimustega!

Tubade kasutustingimused

RENDITINGIMUSED

Standardpakett sisaldab peotoa renti ja Batuudi- ja mängukeskuse ala 15 pääset (9 tuba) või 20 pääset (8 tuba, millest kahte tuba on võimalik liigendatava seinaga teha üheks suureks ruumiks, mahutades ligi 60-70 inimest)

Juhul, kui peol osaleb rohkem külalisi, kes soovivad kasutada atraktsioone, saab osta lisapileti hinnaga 5€ / inimene. Külalistele (üldjuhul lastevanematele), kes ise atraktsioone ei kasuta, on sissepääs “saatja käepaela” alusel tasuta.

Batuudi- ja mängukeskuse pääse tagab peo jooksul sissepääsu alale ja atraktsioonide kasutamise Super Skypark Batuudi- ja mängukeskuses. Alal on ka mõningaid tasulisi atraktsioone, mida saab kasutada euromüntidega 0,20€ / 0,50€ / 1€.

Peotoa hind sisaldab peotoa kasutamise võimalust vastavalt eelnevalt broneeritud ajale, kokku on võimalik viibida Batuudi- ja mängukeskuse alal aktiveeritud käepaelaga kuni 3h. Peotoa ettevalmistus- ja koristusaeg on 15 minutit, peo kestus 2,5h. Peo lõppedes palume tuba koristada ning õigeaegselt vabastada, et Super Skypark tiim saaks toa järgmiseks peoks kenasti ette valmistada.

Peol tarbitavad toidud ja joogid võivad külastajad peotuppa kaasa võtta. Peotoast toiduga väljumine ei ole lubatud, et tagada Taevapark OÜ vara korrashoid. Taevapark OÜ-l on õigus nõuda kahju täies ulatuses hüvitamist, eelkõige toiduga kahjustatud vara taastamise väärtuses.

Peotubade juurde kuulub mõlemal korrusel üks abiköök külmkapi, valamute, mikrolaineahju ja veekeetjaga ning seal asuvad peotubades kasutamiseks vajalikud vaasid, kausid, kandikud, tordilabidad ja -noad, morsikannud. Palume kõik kasutatud nõud enda järel puhtaks pesta ning asetada kohta, kust nõud peo alguses võeti.

Soovitame külalistel viibida Batuudi- ja mängukeskuse alal kummitallaga sokkides, sileda või kummitallaga sisejalanõudes või paljajalu, et vältida libisemisohtu.

Välisriided ja -jalanõud palume peotuppa kaasa võtta – selleks on igas toas olemas riidenagid ja jalanõurestid.

Taevapark OÜ ei osuta lapsehoiu teenust. Lapsed on lapsevanema või peotoa broneerinud isiku vastutusel, kaasa arvatud juhul, kui peo viib läbi peojuht. Turvalisuse tagamiseks palume lapsevanematel jälgida kõigi oma peol viibivate laste tegevust.

Peotubasid on võimalik broneerida kuni 3 kuud ette.

Edukal broneerimisel saadetakse broneeringu jooksul sisestatud e-posti aadressile automaatne broneeringu kinnitus. Juhul, kui e-kirja ei tule, palume kindlasti Super Skypark keskusega koheselt ühendust võtta telli@superskypark.ee või helistada 556 36 113 (Katrin Maastik)

TASUMISTINGIMUSED

Rendisumma suurus sõltub renditavast peotoast ja peo toimumise nädalapäevast.

Broneeringut teostades saate valida, kas tasute vaid peotoa rendi ettemaksu (35 EUR) või koheselt kogu rendisumma. Tasudes renditasu ettemaksu, on võimalik ülejäänud renditasu maksta Super Skypark keskuses kohapeal, kas sularahas või pangakaardiga.

Broneeringu eest on võimalik tasuda ülekandega vähemalt 3 kalendripäeva jooksul alates broneeringu tegemisest. Taevapark OÜ pangarekvisiidid kuvatakse broneeringu kinnituskirjas, mis saabub tellimuses märgitud e-posti aadressile.

Juhul, kui ülekandega tasumisel makse ei laeku 3 kalendripäeva jooksul (72 tundi alates broneeringu teostamisest), kaasaarvatud puhkepäevad ning riiklikud pühad, kustub broneering automaatselt.

Ülekandega ei saa broneeringut teostada juhul, kui broneeringu tegemisest kuni sündmuse toimumiseni on vähem kui 7 kalendripäeva.

Juhul, kui külaline tühistab peotoa broneeringu 14 kalendripäeva enne planeeritud sündmust, tagastatakse külalisele tasutud summa täies ulatuses.

Juhul, kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 14 kalendripäeva enne sündmuse algust, jääb tasutud summa deposiiti, mida on võimalik kasutada 1 kalendriaasta jooksul alates broneeringu tasu Taevapark OÜ arveldusarvele laekumise päevast.

 

KLIENDIANDMETE PRIVAATSUSPOLIITIKA

Andmete töötlemise põhimõtted

Teie isikuandmete vastutustundlik kaitsmine on meie jaoks oluline. Isikuandmete töötlemise poliitikas kirjeldatakse, milliseid andmeid ja millisel eesmärgil kogutakse.  Andmeid töödeldakse kooskõlas kehtivate seadustega ning isikuandmete töötlemisel lähtume alati Teie huvidest, õigustest ja vabadustest.

Isikuandmete töötlemine toimub viisil, mis tagab isikuandmete asjakohase turvalisuse, sealhulgas kaitseb loata või ebaseadusliku töötlemise eest ning juhusliku kaotamise, hävitamise või kahjustumise eest, kasutades mõistlikke tehnilisi või korralduslikke meetmeid.

Kliendi isikuandmete vastutav töötleja on TAEVAPARK OÜ, registrikoodiga 14137798, aadressiga Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 2, 11415.

Isikuandmete töötlemise eesmärgid

Isikuandmete töötlemise eesmärgiks on ettevõtte poolt kogutavate isikuandmete analüüsimine ning läbi selle ettevõtte poolt pakutavate teenuste kasutamise lihtsustamine. Lisaks aitab andmete kogumine pakkuda kasutajale personaalsemat ning kohandatud veebilehe sisu.

Isikuandmete jagamine ja edastamine

Teie isikuandmeid ei edastata kolmandatele isikutele, v.a:

 • e-kirjade edastusteenuse pakkuja, juhtudel kui Teile edastatakse turundusmaterjale ja pakkumisi
 • veebikeskkonna arendajale osas, milles see on vajalik selle tõrgeteta toimimise tagamiseks
 • kolmandate osapooltega, kellega ettevõtte koostööd teeb. Kui Teie isikuandmeid otsustatakse jagada ettevõtte partneritega, töödeldakse neid andmeid vastavalt isikuandmete töötlemise juhistele ning üksnes nendel eesmärkidel, mis on kooskõlas ettevõtte andmekogumise eesmärkidega.
 • Juriidilistel põhjustel riigiasutustele (nt politseile ja maksuametile).

Eelnimetatud juhtudel töötlevad partnerid saadud andmeid sõltumatute isikuandmehalduritena lähtuvalt oma privaatsuspoliitikast ja juhistest.

Isikuandmete talletamine

Andmete töötlemine on kooskõlas juriidiliste nõuetega, s.t isikuandmeid ei säilitada kauem, kui töötlemiseks on vaja. See tähendab, et andmed kustutatakse kohe, kui neid pole enam otstarbeks, milleks neid koguti, vaja, või pole need enam asjakohased. Isikuandmete käsitsemisel järgitakse alati kõrgel tasemel turvalisuse ja konfidentsiaalsuse nõudeid.

Kliendi õigused isikuandmete töötlemisel

Kliendil on seoses oma isikuandmetega kasutada seadusest tulenevaid õiguseid:

 • õigus taotleda juurdepääsu enda kohta käivatele isikuandmetele;
 • õigus nõuda andmete parandamist;
 • õigus nõuda andmete kustutamist;
 • õigus piirata isikuandmete töötlemist;
 • õigus esitada vastuväiteid isikuandmete töötlemisele;
 • õigus nõuda isikuandmete ülekandmist;
 • õigus nõusoleku tagasivõtmisele;
 • õigus esitada vastuväiteid isikuandmete töötlemisele otseturunduse eesmärkidel (sh isikuandmete analüüsi  ehk n-ö profileerimist)
 • õigus loobuda uudiskirjadest/personaalsetest pakkumistest

Veebilehel kogutavad andmed

Veebilehel võidakse läbi erinevate vormide Teie käest koguda järgnevaid isikuandmeid:

 • Toa broneerimisel:
  • Teie nime
  • Teie e-posti aadressi
  • Teie telefoni numbrit
  • Teie lapse nime
  • Teie lapse vanust
 • Ostu sooritamisel meie e-poest:
  • Teie e-posti aadressi
 • Grupitellimuse sooritamisel:
  • Teie nime
  • Teie e-posti aadressi
  • Teie telefoni numbrit
 • Tellimuse tühistamisel:
  • Teie nime
  • Teie telefoni numbrit

KÜPSISTE KASUTAMISE PÕHIMÕTTED

Teave küpsiste kohta

Meie veebilehel viibides võidakse koguda Teie kohta isikuandmeid, mille käigus kogutud teave lehe kasutamise ja külastatud lehtede kohta salvestatakse. Kogutav teave võib puudutada tehnilisi andmeid Teie seadme ja Interneti-ühenduse kohta (nt kasutatav operatsioonisüsteem, brauseri versioon, IP-aadress, küpsised ja kordumatud ID-d).

Küpsised on väiksemahulised tekstifailid, mis salvestatakse meie veebilehte külastades brauseri poolt Teie arvutisse või seadmesse, eesmärgiga Teie veebilehe kogemust parandada, hinnata sisu kasutamist ja toetada enda teenuste turundamist. Küpsised võimaldavad jälgida veebilehe kasutusstatistikat ning muid veebilehel tehtavaid toiminguid.  Küpsised on olulised meie veebiteenuse lihtsamaks ja mugavamaks muutmisel ning teile parema teenuse pakkumiseks. Küpsised ei ole ohtlikud ja ei kahjusta arvutit ega faile.

Küpsiste kasutamise eesmärgid

Veebileht kasutab konkreetseid küpsiseid eesmärgiga anda Teile parim võimalik kasutuskogemus ja tagada, et veebisait töötaks efektiivselt. Me kasutame ainult neid küpsiseid, mida peame vajalikuks ja kasulikuks.

Küpsised aitavad:

 • mäletada Teie seadistusi ja eelistusi
 • parandada veebilehe kiirust ja turvalisust
 • lehte isikustada ja infot kiiremini leida
 • plaanida veebilehe parandusi ja arendusi
 • pakkumisi ja turundusteateid Teie vajadustele sobivamaks muuta

Küpsiste tüübid ja liigitamine

Me kasutame nii esimese kui ka kolmanda osapoole küpsiseid, mis samal ajal võivad olla ka seansi või püsiküpsised.

 • Ajutised ehk sessiooniküpsised salvestatakse Teie arvutisse üksnes ajaks, mil Te konkreetset veebilehitsejat kasutate ning kustutatakse pärast veebilehitseja sulgemist. Ajutisi küpsiseid kasutatakse tavaliselt selleks, et pakkuda arvutikasutajale mugavamat veebilehitseja kasutamise võimalust.
 • Püsiküpsised – salvestavad Teie eelistused või tegevused. Võimaldavad veebilehel meelde jätta Kasutaja poolt tehtud varasemaid valikud (näiteks kasutajanimi, keelevalik jne) ning seeläbi pakkuda tõhusamaid ja isikupärasemaid funktsioone.

Sessiooniküpsistega võrreldes on neil pikem tööiga ja need kehtivad igale konkreetsele küpsisele etteantud tähtaja piires. Püsiküpsised ei kustu lehitseja sulgemisel ja salvestatakse Teie seadmes.

Esimese osapoole küpsised on küpsised, mille paigaldame kodulehele meie ning mille abil on võimalik salvestada teavet, mida taaskasutatakse järgmisel korral, kui Te veebilehte külastate.

Kolmanda osapoole küpsised on küpsised, mis on loodud kolmandate osapoolte poolt ning mida meie kasutame analüütilisel eesmärgil. Me kasutame saadud teavet veebilehe funktsionaalsuse raportite koostamiseks ning veebilehe tõhusamaks muutmiseks.

Küpsised liigituvad omakorda järgmiselt:

 • Rangelt vajalikud küpsised  – need võimaldavad kasutada veebilehe funktsioone ja mäletada vormidesse sisestatud teavet ka siis, kui kasutaja liigub sessiooni ajal muudel alalehtedel. Ilma rangelt vajalike küpsisteta pole kindla veebilehe teenused võimalikud. Rangelt vajalikud küpsised ei kogu turunduslikul eesmärgil teavet ega jäta meelde, milliseid lehti internetis vaadatakse.
 • Jõudlusküpsised – koguvad teavet veebilehe kasutuse kohta ja nende abil saab parandada veebilehe töötamisviisi. Jõudlusküpsised näitavad, milliseid lehti külastati kõige sagedamini, millised olid veebilehe külastamisel tekkinud raskused ning, kas veebilehe reklaam toimib või mitte. Jõudlusküpsised ei kogu teavet isiku kohta ja kogutud teave on anonüümne.
 • Funktsionaalsusküpsised  – need küpsised mäletavad Teie valikuid ning pakuvad täiustatud ja isiklikumaid funktsioone. Lisaks mäletavad nad tehtud muudatusi, aga ei salvesta tegevusi kolmandatel veebilehtedel.
 • Sihipärased küpsised/reklaamküpsised – neid kasutatakse selleks, et edastada Teie huvidega sobivaid reklaame ja piirata reklaami nägemise kordade arvu. Reklaamküpsised koguvad andmeid Kasutaja sirvimisharjumuste kohta, mis omakorda võimaldab veebilehel esitada Kasutaja eelistustega kooskõlas olevat reklaamisisu. Lisaks võimaldab vastav küpsiseliik mõõta reklaamikampaania tõhusust.

Kolmandate osapoolte funktsioonid

Näiteks Facebook, Twitter ja Google võivad kasutada oma küpsiseid või muid meetodeid, et koguda teavet meie veebilehe sisu kohta, mida olete külastanud. Nad kasutavad sedalaadi teavet selleks, et pakkuda kasutusstatistika analüüse ja reklaame Teid huvitavatel teemadel.

Me ei pääse ligi ega kontrolli neid küpsiseid, mille on meie lehele paigaldanud kolmandad pooled — nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Selleks soovitame Teil eraldi tutvuda kõigi kolmandate poolte privaatsuspoliitikaga.

Veebilehel kasutatavad küpsised

Veebilehel kasutame järgnevaid kasutaja andmeid sisaldavaid küpsiseid:

 • Kasutaja keelevalik
 • Kasutaja privaatsus- ja kasutustingimustega nõusoleku staatus
 • Google Analytics süsteemiga seonduvad küpsised
 • Facebook ja Google jagamis- ja sisselogimissüsteemiga seotud küpsised
 • Kolmandate osapoolte manusena lisatud sisu küpsised (nt. Youtube)

Küpsiste haldamine ja kustutamine

Kui soovite kasutada meie veebilehe kõiki võimalusi, peate küpsiste kasutamiseks loa andma.  

Vastasel juhul on Teil õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse, mida saate teha enda veebilehitseja seadetest. Küpsiste blokeerimisel peate arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi pärast küpsiste blokeerimist enam kättesaadavad olla ning me ei saa garanteerida veebilehe korrektset käitumist.

Me ei kasuta Teie andmeid mingil muul kui käesolevas dokumendis nimetatud otstarbel. Tingimuste muutumisel anname Teile sellest teada ning küsime Teie käest uuesti nõusolekut.

Juhul, kui olete meie veebilehe kasutustingimustega nõustunud, kuid soovite nõusoleku tagasi võtta, palun võtke meiega ühendust info@skypark.ee ning edastage meile tunnus, mille abil saame teid tuvastada. Teie unikaalne ID on – 

Viimati muudetud 16.08.2018