• et
  • rus

Käed-külge teaduskeskus SkyLab


Tee erakordseid valgusefektidega pilte, võistle kisamises, testi enda tuju meeleolukuplis või ehita megaklotsidest, mida iganes soovid. Teaduskeskuses SkyLab avastad teaduse ja tehnika võlumaailma!

Super Skyparki käed-külge teaduskeskuses SkyLab leidub põnevat igas vanuses avastajatele, uurijatele,  nokitsejatele, skeptikutele, nuputajatele ja muidu uudishimulikele. See on koht, kus igale eksponaadile lausa peab käed külge panema! Oleme vastavalt igaühe huvidele ja loomusele kokku pannud kolm erinevat teekonda:

  • Sulle meeldib teaduslikult lõbutseda? Klõpsi kogu nädala selfie-limiit korraga täis põnevate valgusefektidega või 300 peegli keskel või hoopis joonista peegelpildis. Lubame, et saad sõpradega jagamiseks väga lahedaid kaadreid!
  • Soovid end proovile panna ja enda või sõpradega võistelda? SkyLabis saad mõõtu võtta kisamises, hiigel-yo-yo käimatõmbamises, mõttejõuga asjade liigutamises ja paljus muus!
  • Eelistad rahulikult maailma avastada, end testida ja oma kätega ehitada? Tule testi oma tuju meeleolukuplis, lennuta salle tuuletorudes ja ehita megaklotsidega.

Kolmandik meie eksponaatidest on leiutatud ja valmistatud Eestis spetsiaalselt SkyLabi jaoks.  Lisaks on meil olemas juba Sinu vanu lemmikuid.

Teaduskeskusesse pääseb ka ratastooliga ja lapsevankriga. Koolieelikust külalisele on soovitav vähemalt 16-aastane saatja.

Piletiga saad teaduskeskuses viibida kasvõi terve päeva. Tule avastama!

Avatud iga päev 10.00-21.00.
Piletimüük lõpeb kell 20.00.

Piletihinnad:

Päevapilet 7€
Sooduspilet 5€
Perepilet 18€
Täiskasvanuga kaasas olev kuni 3aastane laps TASUTA


+372 65 65 115
info@superskypark.ee