• et
  • en
  • ru
  • fi
  • lv

Skywheel of Tallinn


E : 12 - 22
T - P : 10 - 22

E : 12 - 22
T - P : 10 - 22

MUMM VIP-elamus

100EUR/ kuni 4 külalist

Külm šampanja, imeline vaade ja õdus miljöö 120 meetri kõrgusel Tallinna kohal. Sellist eksklusiivset elamust pakub privaatne Mumm VIP-gondel. Mugavad nahktugitoolid kuni neljale külalisele ja šampanjaküüler, kuhu serveeritakse külm pudel G.H.Mummi maailmakuulsa šampanjaga või alkoholivaba joogiga. VIP-gondlis on võimalik Tallinna ilu ja tellitud jooki nautida pool tundi ja soovi korral jätkata Mumm šampanjabaaris keskuse katusel.
Loe lähemalt

Osta siit! Kasuta kinkekaarti

MulliSõit

Piletid kahele + šampanja

Kui tähistad, siis ikka šampanjaga! Külm šampanja, imeline vaade ja õdus miljöö 120 meetri kõrgusel Tallinna kohal. Pakett MulliSõit sisaldab vaateratta piletit kahele koos võimalusega nautida sõidu ajal Mumm Cordon Rouge šampanjat* (*Mumm Cordon Rouge Brut 37,5CL)!


NB! Osta kohe ja ja tule nautima!

MUMM Lounge baar

Suurepärane vaade ja joogimenüü

Kas teadsid, et Tallinna linnale avaneva 180-kraadise vaate nautimiseks ei pea ilmtingimata kõrgustesse minema?! T1 Tallinn katusekorrusel asub vaateratta juures ka maast laeni ulatuvate akendega MUMM Lounge baar, kust linn ja meri paistavad justkui peopesal. MUMM Lounge baari mõnusas ja vabas miljöös saad valida meelepäraseid jooke. Olgu Sinu lemmikuks pehmete mullidega šampanja või hea vein, kvaliteetne kohvijook või tee, karastusjoogid või kokteilid - seda kõike pakub meie joogimenüü. Hea ilma korral saab istuda ka väikesel väliterrassil!

Grupipakett

7 EUR/ külaline (minimaalne tellimus 84 eurot)

Plaanid ekskursiooni või külastada vaateratast koos suurema sõpruskonna või kolleegidega? Broneeri aeg ja vormista grupitellimus kodulehel ning saad nautida Tallinna vaadet sõbraliku grupihinnaga.

Broneeri

Kooli- ja noortegrupid

Tulge klassiga vaaterattale! Kooliekskrsioon, lõpupidu või vahepala rõõmsale päevale Super Skyparkis. Vaateratas on meeleolukas sündmus, mida kaaslastega koos meenutada! Koolipäevadel enne kella 16 pakume noortegruppidele superhead hinda – broneeri külastusaeg siin kodulehel!

Broneeri

Firmapidu

Piiriks on vaid taevas!
Korralda meie juures väike tähistamine või suurejooneline vastuvõtt! Vaateratta lounge koos šampanjabaariga, vaateratta väliterrass ning neljanda korruse pererestoran pakub tohutut hulka võimalusi korraldada meeleolukas koosviibimine kümnekonnast külalisest kuni mitmesaja pidutsejani.

VÕTA ÜHENDUST

 

 

10€
Täispilet
28€
Perepilet
0€
Laps 0-3-aastane
33€
MulliSõit
50€
VIP-elamus
Kokku: 0

Euroopas ainulaadne vaateratas tõstab Su 120 meetri kõrgusele merepinnast ja avab Tallinna kilukarbisilueti täiesti uuest vaatenurgast. Soovi korral võid lummavat vaadet linnale, merele, Ülemiste järvele ja lennuväljale nautida koos oma seltskonna ja külma šampanjaga.

Mugav sõit aastaringselt

Skywheel of Tallinn vaateratta 27 ilmastikukindlat gondlit pakuvad turvalist ja mugavat elamust aastaringselt. Suvel töötab gondlites konditsioneer. Igasse gondlisse mahub kuni kuus inimest ja selles on võimalik nii seista kui istuda. Samuti pääseb gondlisse ratastooli ja lapsekäruga. Pakume Sulle ka võimalust sõitu vaid oma seltskonnaga jagada.

Loe lähemalt

Lisaks Skywheel of Tallinn vaateratta külastamisele on Eestis veel palju lahedaid kohti! Vaata lähemalt Puhka Eestis!