• et
  • en
  • ru

Skywheel of Tallinn


Avatud: 10-22
Esmaspäeviti: 12-22

Avatud: 10-22
Esmaspäeviti: 12-22

MUMM VIP-elamus

100 EUR/ kuni 4 külalist

Külm šampanja, imeline vaade ja õdus miljöö 120 meetri kõrgusel Tallinna kohal. Sellist eksklusiivset elamust pakub privaatne Mumm VIP-gondel. Mugavad nahktugitoolid kuni neljale külalisele ja šampanjaküüler, kuhu serveeritakse külm pudel G.H.Mummi maailmakuulsa šampanjaga või alkoholivaba joogiga. VIP-gondlis on võimalik Tallinna ilu ja tellitud jooki nautida pool tundi ja soovi korral jätkata Mumm šampanjabaaris keskuse katusel.
Loe lähemalt

Broneeri Kasuta kinkekaarti

MUMM Afterwork

15 EUR/ külaline

Pokaal külma G.H.Mummi maailmakuulsat šampanjat ning imeline vaade 120 meetri kõrgusel Tallinna kohal, koos võimalusega jätkata õhtut Mumm šampanjabaaris keskuse katusel. MUMM Afterwork pakub võimalust nautida vaaterattasõitu koos pokaali šampanjaga iga päev kell 18-22. Pilet sisaldab ca 12 minuti pikkust sõitu vaaterattal ning ühte pokaali G.H.Mummi šampanjat. Osta pilet siit samast kodulehelt või kohapealt. Pakkumine kehtib oktoobri lõpuni.

Grupipakett

7 EUR/ külaline (minimaalne tellimus 84 eurot)

Plaanid ekskursiooni või külastada vaateratast koos suurema sõpruskonna või kolleegidega? Broneeri aeg ja vormista grupitellimus kodulehel ning saad nautida Tallinna vaadet sõbraliku grupihinnaga.

Broneeri

Kooli- ja noortegrupid

Tulge klassiga vaaterattale! Kooliekskrsioon, lõpupidu või vahepala rõõmsale päevale Super Skyparkis. Vaateratas on meeleolukas sündmus, mida kaaslastega koos meenutada! Koolipäevadel enne kella 16 pakume noortegruppidele superhead hinda – broneeri külastusaeg siin kodulehel!

Broneeri

Firmapidu

Piiriks on vaid taevas!
Korralda meie juures väike tähistamine või suurejooneline vastuvõtt! Vaateratta ootepaviljon ja shampanjabaar, vaateratta terrass aga ka kogu T1 Mall of Tallinna neljas korrus koos aatriumi ja restoranidega pakub tohutut hulka võimalusi korraldada meeleolukas koosviibimine kümnekonnast külalisest kuni tuhande pidutsejateni.

VÕTA ÜHENDUST
10€
Täispilet
15€
Mumm Afterwork
28€
Perepilet
0€
Laps 0-3aastane
Kokku: 0

Naudi uut vaatenurka

Euroopas ainulaadne vaateratas tõstab Su 120 meetri kõrgusele merepinnast ja avab Tallinna kilukarbisilueti täiesti uuest vaatenurgast. Soovi korral võid lummavat vaadet linnale, merele, Ülemiste järvele ja lennuväljale nautida koos oma seltskonna ja külma šampanjaga.

Mugav sõit aastaringselt

Skywheel of Tallinn vaateratta 27 ilmastikukindlat gondlit pakuvad turvalist ja mugavat elamust aastaringselt. Talvel töötab gondlites küte ja suvel konditsioneer. Igasse gondlisse mahub kuni kuus inimest ja selles on võimalik nii seista kui istuda. Samuti pääseb gondlisse ratastooli ja lapsekäruga. Pakume Sulle ka võimalust sõitu vaid oma seltskonnaga jagada.

Loe lähemalt