• et
  • en
  • ru
  • fi

Ostu- ja tagastustingimused

PILETITE OSTUTINGIMUSED

Super Skypark
Taevapark OÜ (Pärnu mnt 139c/2, Tallinn Harjumaa 11317)
E-post: info@superskypark.ee
Registrikood: 14137798
KMK reg. number: EE102019708
Swedbank a/a: EE67 2200 2210 6545 1729

Super Skypark üldised piletite ostutingimused

1. Super Skypark meelelahutuskeskuse (edaspidi: Super Skypark või keskus) külalised saavad pileteid osta www.superskypark.ee leheküljelt, Super Skyparki mobiilirakendusest ja kassast kohapeal.
2. Super Skypark koduleheküljelt ja Super Skyparki mobiilirakendusest ostetud piletid saadetakse külalise poolt esitatud e-posti aadressile.
3. Super Skypark juba ostetud pileteid tagasi ei osta.
4. Külalised veenduvad oma piletitel oleva info õigsuse eest nende vastuvõtmisel (e-pileti puhul broneerimisel). Super Skypark ei ole kohustatud ekslikku piletiostu korrigeerima.
5. Super Skyparki kassas aktsepteeritakse järgmisi maksemeetodeid: pangakaart, sularaha, keskuse kinkekaardid ja vautšerid. Superskypark.ee leheküljel ning mobiilirakenduses saab tasuda internetipanga teel, krediitkaardiga ja pangaülekandega.
6. Super Skypark pileteid ostes nõustuvad külalised Super Skyparki üldiste piletite ostutingimustega ja keskuse üldiste mängureeglitega.
7. Külalistel lubatakse keskusesse siseneda ning selle lisateenuseid tarbida ainult kehtiva piletiga, mis esitatakse keskuse töötajale või skaneeritakse Super Skyparki sisenemisväravas.
8. Ostetud pileteid saab vahetada ainult keskuse kassas. Kui vahetatavad piletid on kallimad (sõltuvalt teenuse sisust), siis maksab vahe külaline. Raha tagastatakse ainult juhtudel, kui teenust ei pakuta Super Skyparkist tingitud vea tõttu.
9. Sooduspileti ostmisel on keskuse töötajal õigus küsida dokumenti, mille alusel soodustus piletile on saadud.
10. Super Skyparkis toodud hinnad sisaldavad kõiki makse.