• et
  • en
  • ru
  • fi
  • lv

Batuudi- ja mängukeskus


Iga päev
10-22

Iga päev
10-22

Kohapeal on piletivalik suurem kui e-poes! Tutvu hinnakirjaga SIIN!

NB! Alates 03.10.2022 on kogupere meelelahutuskeskus Super Skyparkis atraktsioonide kasutamine lubatud vaid spetsiaalsetes libisemisvastastes kummitallaga batuudisokkides või libisemisvastase tallaga võimlemis-sussides!


Põrka Euroopa suurimal batuudialal, turni tohutusuures ronimislinnakus või korralda vahva sünnipäev ühes meie omanäolistest peotubadest!

Super Skyparki mängukeskus pakub aktiivset meelelahutust ja mängurõõmu aastaringselt. Seda nii adrenaliinihimulisele täiskasvanule kui pere kõige väiksematele. Vaid ühe pääsmega avaneb Sulle hulk Eestis ja isegi Euroopas täiesti unikaalseid atraktsioone: Euroopa suurim batuudiala, 17 panoraamvaatega peotuba, 10 meetri kõrgune liumägedega ronimislinnak, väikelaste mänguala ja palju muud.

Euroopa suurim batuudiala

Kahtlemata suurim atraktsioon on kahest areenist koosnev batuudiala kogupindalaga 1500 m2. Eestis uue elamusena saab meie batuutidel mängida korvpalli ja rahvastepalli. Ava enda supervõimed – pane kahekordse saltoga pealt või põika rahvastepallis tagurpidisaltoga vastase viske eest ära. Sinu piiriks on vaid fantaasia!

Erinevalt teistest batuudikeskustest on meie batuudid projekteeritud ja valmistatud Eestis, mis tagab kõrgeima kvaliteedi ning vastavuse kõigile Euroopa Liidu nõuetele.

10 meetri kõrgune ronimislinnak

Lausa neljakorruselise maja ehk 10 meetri kõrguses ronimislinnakus saad lõputult turnida ja liugu lasta. Põhiatraktsioonideks on seitsme meetri pikkune liurada, mis loob hetkeks vabalangemise tunde ja neljarealine laineliumängi, kust saab sõpradega võidu alla tuhiseda. Lisaks pakub elevust pehmeid palle tulistav kahur ja pallimeri.

Kõik linnaku elemendid vastavad Euroopa Liidu nõuetele ja on ehitatud sertifitseeritud materjalidest.

Peotoad

Korralda Super Skyparkis kõige ägedam sünnipäev! Meil on 17 omanäolist ja mugavat peotuba, kust avaneb lummav panoraamvaade linnale. Toad on erineva suurusega, sobides 15–20 lapsele ja nende saatjatele. Igas toas on madalad lauad, mugavad diivanid ja rõõmsavärvilised tumbad. Kohe ümber nurga on abiköök külmkapi, valamute, mikrolaineahju ja veekeetjaga.

Tutvu peotubadega ja broneeri endale sobiv:
Tuba broneerima

 

Väikelaste mänguala

Turvaline ja arendav mänguala sobib kuni viieaastastele pereliikmetele.  Alalt leiad nii minironila kui mängukiiged.

 

Lisaks on Super Skyparkis seikluslik ronila, Eesti ainus interaktiive Sutu-jalgpallisein, vigurjalgrattad, lauajalgpall ja palju muud põnevat. Lenda peale ja naudi mängurõõmu!

10€
Päevapilet, E-R
5€
Laps (0-3a), E-R
1€
Saatja, E-R
28€
Perepilet, E-R
14€
Päevapilet, L-P
7€
Laps (0-3a), L-P
2€
Saatja, L-P
36€
Perepilet, L-P
Kokku: 0