• et
  • en
  • ru
  • fi
  • lv

Interaktiivne 7D kino // Hetkel suletud!


Avatud R 16-21
L-P 12-21

Avatud R 16-21
L-P 12-21

Koge kinoelamust, kus saad ise filmi sekkuda!


NB! Kinod hetkel suletud!


Selles kinos liiguvad lisaks visuaalsetele 3D-efektidele filmis toimuvate muutuste rütmis toolid, saalis puhub tuul, sajab vihma ja tekib udu. Lisaks on vaatajatel käes mängurelvad, millega saab tuld anda ekraanil liikuvate zombide, vampiiride või muude ebameeldivate tegelaste pihta. Seansi lõpus selgub, kes tegelikult oli filmi kõige kangem peaosatäitja ehk kes vaatajatest tulistamises kõige enam punkte kogus.

Kinoseansid algavad iga veerandtunni järel. Kinopileteid on võimalik osta veebilehelt, meie keskuse kassast ja kingipoest.

Vali ise endale sobiv film:

NB! Hetkel näitame filme 5D-s, mängurelvad ei ole kasutusel!

Kihutamine kullakaevanduses
Närvekõditav kihutamine läbi vana kullakaevanduse käikude. Eluga pääsemiseks pead tulistama zombisid, kes variitsevad iga kurvi taga.
Zombide öö
Öösel otsetee valides võib sattuda hirmsasse paika – põgene elu eest kummitavast surnuaiast, et mitte lõpetada ise elava surnuna.
Hirm
Ärkad tundmatus majas! Sa oled lõksus! Ainus väljapääs on tulistada kõiki neid õudusfilmidest tuntud tegelasi, kes Sind ründavad. Alla 16a keelatud!
Kohtumine tulnukatega
Sa ju tead, et me pole universumis ainsad. Aga kas oled valmis päriselt kohtuma Teistega? Ole kangelane ja päästa inimkond kõigi nende müstiliste elukate käest, kes üritavad vallutada planeti Maa!

Super Skyparki interaktiivse 7D-kino on loonud Itaalia firma Moviemex3D, kes on tuntud oma pühendumuse ja tehnoloogilisi piire kompavate lahenduste poolest.

Tutvu ka meie 360° kinoga, kus pilt ümbritseb sind igast küljest:

360° kino

Kokku: 0