• et
  • en
  • ru
  • fi
  • lv

Postkontor

Saada lähedastele ilus kaart, soov või tervitus meie ainulaadse kirjakasti kaudu!

Super Skyparki poes, vaaterattale suunduvate eskalaatorite ees, asub Omniva ala, kus saab ainulaadse kirjakasti kaudu oma tervitused üle maailma saata.

Umbes 4-meetri kõrgune ja oma oksi laiali sirutav puu sümboliseerib posti, mis on ühendanud inimesi ja kogukondi sajandeid. Täpselt nagu iga uus võrsuv puuoks viib lehed taevale lähemale, toob postiteenus ja selle areng inimesi üksteisele lähemale. Usume, et postiteenus on ühiskonna vereringe.

Omniva on kasvanud koos meie armsa riigiga, ajades uusi oksi ja võrseid laiali, et iga päev veel paremini oma inimesi teenida. Tänaseks oleme kasvanud suureks puuks, mille oksad ulatuvad üle kogu planeedi ja juured on tugevalt maas isegi Hiinas.

Tänapäeval on inimeste ühendamine saanud uue tähenduse. Tuhanded kilomeetrid vahemaana ei ole enam takistuseks. Kirjad, kaardid ja pakid on teinud inimesi veelgi lähedasemaks. Rõõmsad ostud veebist ja üksteisele saadetavad pakid liiguvad iga päevaga aina kiiremini ja just sinna, kus on kõige mugavam neid kätte saada. Olgu Omniva ükskõik kui suur, on meie kodu Eestis. Seepärast hoolime iga päev, et inimesi ühendavaid oksi oleks üha rohkem ning nende võrsed kannaks järjest paremini.

T1 kaubanduskeskuses olev puu Omniva alal on loodud sümboliseerimaks ühendamist. Lisaks sümboli staatusele pakub puu rahulikku aja mahavõtmist pingiga, mille peal saab igaüks kirjutada kirju oma lähedastele või sõpradele. Nagu vanasti. Kui Sinus ei ole sõnapisikut sees kibelemas, saad end jäädvustada pildile, sest sealsamas olev fotonurk on täpselt selleks mõeldud. Jäädvusta end üksi või mitmekesi – täpselt nii, kuidas parasjagu soovid. Selleks, et Sina saaksid rõõmuteekonda alustada, on puu küljes kirjakast, mille juurest leiad margid, paberid, pastakad ja ümbrikud.