• et
  • en
  • ru
  • fi
  • lv

Super Skypark annab võrkpalli Kooliliigale uue hoo

07.11.2019

Eesti Võrkpalliliidu president Hanno Pevkur ja Super Skyparki eestvedaja Alar Kajari kirjutasid alla koostöölepingu, millega Super Skyparkist saab Eesti võrkpalli kooliliiga eestvedaja ja nimesponsor.

Võrkpalli Kooliliiga on üleriiklik võistlussari, kus osaleb üle 200 kooli kokku enam kui 7000 õpilasega. Novembris algava hooaja võitja selgub kevadeks.

Super Skyparki eestvedaja Alar Kajari: “Super Skypark alustas uues T1 kaubanduskeskuses aasta tagasi ja lapsed on meid väga hästi omaks võtnud. Me uskusime, et täisväärtuslikku lapsepõlve peab kuuluma rohkem aktiivset liikumist ja mängurõõmu ning soovime kaasa aidata, et see rõõm kanduks meie batuutidelt üle ka koolisporti“.

EVF-i presidendi Hanno Pevkuri sõnul on Kooliliiga eesti võrkpalli vundament, millele laotakse meie tuleviku saavutused ja õnnestumised. „On meeldiv, et Super Skypark paneb niivõrd olulisele ettevõtmisele õla alla ja aitame koos edendada koolides võrkpalli populaarsust. Loodan, et siit saab alguse ka pikaajalisem koostöö Super Skyparki ja EVF-i vahel,“ ütles Pevkur.

Kooliliiga toimib maakondades/linnades tegutsevate koolispordi ühenduste, EKSL ja Eesti Võrkpalli Liidu ühisprojektina võrkpalli arendamiseks põhikooli tasandil. Liigas osalevad 6.-9. klasside õpilased üle Eesti ja selgitatakse 15 maakonna ja 5 linna ( Tallinn, Tartu, Narva, Kohtla-Järve, Pärnu) paremad koolide võistkonnad.