• et
  • en
  • ru
  • fi
  • lv

Super Skypark toetab Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liitu ja Pardirallit

04.06.2019

Pardiralli eestvedaja, Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit (EVLVL) sõlmis koostöölepingu regiooni suurima kogupere meelelahutuskeskusega Super Skypark, kes asub liitu abistama igakuise tegevustoetusega ning paneb Pardiralli peatoetajana välja õnneloosi peaauhinna.

Fotod, autor Artur Ivlijev: https://www.dropbox.com/sh/ceo4csldkhhootu/AADta1QimBANGyBS40VNgjtWa?dl=0 

Märt Avandi ja Alar Kajari allkirjastasid koostöölepingu 4. juunil T1 Mall of Tallinnas asuvas Super Skyparkis, kus samas toimus ka uueks traditsiooniks kujunev EVLVL-i liikmete perepäev.

„Kuna Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit tegutseb peamiselt vabatahtlikkuse alusel, säästes kogutud eraannetusi üksnes vähihaigete laste heaks, on meie liidu jaoks taoline regulaarne tegevustoetus esmakordne ja aitab igati kaasa liidu toimimisele ja meie tugikeskuse tegevuse laiendamisele“, sõnas EVLVL-i juhatuse esinaine Kaili Lellep.

Lisaks toetab Super Skypark heategevusliku Pardiralli korraldamist rahaliselt ning paneb välja ka tänavuse Pardiralli perepäeva raames toimuva õnneloosi peaauhinna, milleks on tasuta sünnipäeva korraldamise võimalus Super Skyparkis koos sünnipäevatoa, toitlustuse, SkyLabi, vaateratta ja põrkeautode areeni külastusega.

Super Skyparki eestvedaja Alar Kajari sõnul tekkis soov anda oma panus sinna, kus riiklik tugi lõpeb. „Vähihaigete Laste Vanemate Liit teeb väga tänuväärset tööd peredele kogemusliku ja psühholoogilise toe pakkumisel. Soovime tagada selle jätkumise ja lisaks pakkuda oma võimalustega ka haigete laste peredele rohkem mängurõõmu“ lisas ta.

Pardiralli on EVLVL-i poolt korraldatav iga-aastane heategevuslik kampaania vähihaigete laste ja nende perede toetamiseks, mille koostööpartneriteks tänavu on Vähiravifondi „Kingitud Elu“ ning Heategevusorganisatsioon Minu Unistuste Päev. Ka sel aastal stardib vannipartide võistu ujumisele rekordarv ehk 15 000 ralliparti, kelle hulgas on ühtlasi Eesti kiireima rallimehe, Ott Tänaku rallipart.

Pardiralli perepäev toimub 8. juunil Kadrioru pargis ning võistuujumisel osalemiseks on veel võimalik soetada part aadressilt: www.pardiralli.ee