• et
  • en
  • ru
  • fi
  • lv

Vaateratta pidulik avasõit tuleb uuel aastal

05.11.2018

Kogu Euroopat haaranud ehitusbuum lükkab uude aastasse Tallinna uue maamärgi – Super Skyparki merepinnast 120 meetrini kõrguva vaateratta avamise kaubandus- ja meelelahutuskeskuse T1 Mall of Tallinn katusel.  

Super Skyparki meelelahutuskeskuse operaatorfirma juht Alar Kajari: „Hollandi perefirma, kes meile vaateratta toodab, palus isiklikult edastada oma vabandused kõigile, kes on juba soovinud broneerida endale vaateratta VIP gondlis romantilist sõitu jõuluehteis Tallinna kohal.30aastase lõbustusparkide atraktsioonide tootmise kogemusega ettevõtte Mondial Rides esindaja sõnul on vaateratta eriosade valmistamiseks vajaliku spetsiifilise metalli puudus maailmaturul löönud segi nende tööplaanid, mistõttu ei jõuta ka meie vaateratast alguses lubatud ajaks valmis.

Kuna Tallinna vaateratast toodavad Hollandis ligi 10 erinevat alltöövõtjat mitmes erinevas tehases, siis leppisime kokku, et me ei hakka praegu prognoosima ka vaateratta avasõidu täpset kuupäeva, kuid me usume, et see toimub uue aasta esimestel kuudel. Ratas on küll täies mahus töös, mida oleme äsja kohapeal ka vaatamas käinud. Näiteks seesama ettebroneeritud romantikute VIP gondel oma pehmete diivanite ja šampanjaküüleriga on juba valmis ning see näeb õdus välja. Seega, varuge veidi kannatust ja me anname teile tähtsast uudisest esimesel võimalusel teada.“ 

Küll aga toimub 8. novembril T1 Mall of Tallinna avapidu, kus neljandal korrusel avab novembri lõpus oma uksed enam kui 6000 ruutmeetril laiuv kogupere meelelahutuskeskus. Super Skypark on täna Pärnu maanteel tegutseva populaarse batuudikeskuse edasiarendus koos Euroopa kõige suurema batuudialaga, kus avatakse Eestis enneolematud batuudi-palliväljakud. Lisaks tulevad uude keskusesse 10 meetrised liumägedega ronimislinnakud, 360⁰ 4D kino, põrkeautode areen, sünnipäevatoad, toitlustuskompleks nii pidude kui kogu meelelahutusala teenindamiseks ja veel palju muud. Meelelahutusala üks suurim trump on pealinnas juba ammu oodatud käed-külge-teaduskeskus SkyLab.

Super Skypark sünnib tänu Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondile, kes kaasrahastab vaateratta ehitamist.