• et
  • en
  • ru

Omniva laulev kirjakast


Saada lähedastele ilus kaart, soov või tervitus meie ainulaadse laulva kirjakasti kaudu!

Super Skyparki teaduspoes, vaaterattale suunduvate eskalaatorite ees, asub Omniva ala, kus saab oma tervitused üle maailma saata. Meie kirjakast on maailmas ainulaadne – kirja kasti lastes hakkab mängima muusika.

Omniva postipuu. Foto autor: Teele Joost.

Omniva postipuu. Foto autor: Teele Joost.

Linnumaja meenutav kirjakast on umbes 4-meetrise puu küljes. Siinsamas on olemas kõik vajalik heade soovide saatmiseks üle kogu maailma – puu küljest leiad postkaardid, ümbrikud ja margid. Vali endale sobivad, säti ennast mugavalt pingi peale istuma ja võta aeg maha, et linnulaulu saatel lähedastele või sõpradele kaardid valmis kirjutada. Nagu vanasti. Kui paned kaardi posti, kuuled tänutäheks armsa muusikalise pala.

T1 kaubanduskeskuses olev puu Omniva alal on loodud sümboliseerimaks posti, mis on ühendanud inimesi ja kogukondi sajandeid. Täpselt nagu iga uus võrsuv puuoks viib lehed taevale lähemale, toob postiteenus ja selle areng inimesi üksteisele lähemale. Usume, et postiteenus on ühiskonna vereringe.

Omniva on kasvanud koos meie riigiga, ajades uusi oksi ja võrseid laiali, et iga päev veel paremini oma inimesi teenida. Tänaseks oleme kasvanud suureks puuks, mille oksad ulatuvad üle kogu planeedi ja juured on tugevalt maas isegi Hiinas.

Tänapäeval on inimeste ühendamine saanud uue tähenduse. Tuhanded kilomeetrid vahemaana ei ole enam takistuseks. Kirjad, kaardid ja pakid on teinud inimesi veelgi lähedasemaks. Rõõmsad ostud veebist ja üksteisele saadetavad pakid liiguvad iga päevaga aina kiiremini ja just sinna, kus on kõige mugavam neid kätte saada.

Olgu Omniva ükskõik kui suur, on meie kodu Eestis. Seepärast hoolime iga päev, et inimesi ühendavaid oksi oleks üha rohkem ning nende võrsed kannaks järjest paremini.

Tule Super Skyparki Omniva puu juurde ja saada oma head soovid teele!

Avatud 10.00-22.00


info@superskypark.ee